Do Dynama přichází brankář Jaroslav Hübl 

Do Dynama přichází brankář Jaroslav Hübl

03.01.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dynamo získalo do svého týmu nového brankáře, na spolupráci do konce sezony se domluvil s brankářem Jaroslavem Hüblem. Čtyřiatřicetiletý zkušený gólman již absolvoval dopolední trénink se svým novým týmem.

AUKCE DRESŮ

„Jeho angažováním chceme zkvalitnit tento post. Jaroslav Hübl je kvalitním brankářem, má zkušenosti, které budou velmi důležité v další části sezony. Věříme, že v těžkých bojích v závěru tohoto těžkého ročníku, které nás čekají, nám pomůže,“ okomentoval jeho příchod do Pardubic generální manažer a hlavní trenér Dynama Pavel Rohlík.

Jaroslav Hübl hokejově pochází z Litvínova, v nejvyšší soutěži odchytal 256 utkání, s italským Bolzanem vyhrál v roce 2014 EBEL ligu. Mezinárodní zkušenosti má z angažmá ve švýcarské lize v Davosu, v Ženevě nebo Langnau. Ve Finsku chytal za Ilves Tampere.

„V kontaktu jsme byli již před měsícem, před Vánoci se zintenzivnil a na přelomu roku jsme se domluvili s generálním manažerem Pavlem Rohlíkem na spolupráci. Jsem rád, že jsme se dohodli a že tu mohu být,“ řekl ke svému příchodu do Pardubic Jaroslav Hübl.

Do Pardubic přijel v úterý ráno, připraven je na dnešní utkání v Mladé Boleslavi. „Kluci mě přijali perfektně, trénink byl kvalitní, moc se těším na večer. Doufám, že budu pro tým posilou a pomohu k vzestupu v tabulce,“ doplnil pardubický brankář.

Jaroslav Hübl

  • Post: brankář
  • Narozen: 29. prosince 1982
  • Výška: 184 cm
  • Hmotnost: 75 kg
  • Držení hole: levé

ONLINE VSTUPENKY
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři