Carlson Hockey Games nabídnou atraktivní program! 

Carlson Hockey Games nabídnou atraktivní program!

16.04.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Fanoušci se mohou skutečně těšit kromě vynikajícího hokeje na zajímavý doprovodný program. Kdo nemá zakoupené vstupenky, nemusí truchlit. Jsou stále, byť již v omezeném množství, k dispozici online na webu www.hokejkaticket.cz.

ONLINE VSTUPENKY

Dají se také kupovat každý den na pokladně pardubické Tipsport areny. Otevírací doba pokladny je vždy od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 hodin (ve středu navíc do 18.00 hodin), ve dny zápasů je pokladna otevřena do začátku utkání (v případě dvou utkání za den, až do začátku druhého).

Michal Krčmář ve čtvrtek ukáže olympijskou medaili

Na zimních olympijských hrách si navzájem drželi palce. Zatímco Michal Krčmář dosáhl v biatlonu na senzační stříbro, hokejisté zůstali těsně pod stupni vítězů. Na vzájemné podpoře to však nic nemění. Michal bude jako správný fanoušek národního týmu předávat ceny nejlepším hráčům úvodního zápasu Carlson Hockey Games mezi Českem a Finskem. Stejný zápas nabídne i krásné slavnostní zahájení, fanoušci uvidí trofej pro vítěze nebo patrona her Vladimíra Martince.

V pátek se mohou těšit fanoušci na autogramiádu

V pátek 20. dubna sice čeští hokejisté nenastoupí do žádného utkání, ale fanouškům se budou vybraní reprezentanti v Atriu Paláci Pardubice. Na autogramiádu se můžete těšit od 17.00 hodin. Jména hráčů pro autogramiádu budou upřesněna po finální nominaci na Carlson Hockey Games. Vstup bude bezplatný, hráči budou mít pro fandy nachystány podpisové karty.

Předběžně bylo realizačním týmem předjednána účast hráčů Roman Červenka, Michal Jordán, Filip Zadina, Pavel Francouz, Robert Kousal.

Sobotní narozeninová oslava Vladimíra Nadrchala

Druhý hrací den Carlson Hockey Games přichystá reprezentace nejen pro pardubické fanoušky oslavu narozenin legendárního hokejové brankáře a pardubického rodáka Vladimíra Nadrchala. Osminásobný mistr československé ligy patřil mezi první brankáře v Evropě, kteří začali používat masku na obličej. Byl také důležitou postavou reprezentace, se kterou získal stříbro a bronz ze zimních olympijských her nebo dvě stříbra a bronz z MS. 4. března 2018 oslavil kulatých 80 let! Oslavy se dočká při sobotním klání Česká republika – Švédsko.

Velkolepá rozlučka s aktivní reprezentační kariérou Tomáše Rolinka a Petra Čáslavy

Přestože Tomáš Rolinek s Petrem Čáslavou budou oblékat dres Dynama zřejmě i v sezoně 2018/2019, Český svaz ledního hokeje se rozhodl ocenit jejich přínos pro český národní tým. U slavnostního ceremoniálu po stylu NHL nebudou chybět významné osobnosti pardubického hokeje, například Vladimír Martinec, Jiří Novák, Bohuslav Šťastný, Jiří Šejba, Otakar Janecký a další. Před nedělním zápasem českých reprezentantů s Ruskem se fanoušci mohou těšit na velkolepé poděkování oběma borcům, kteří byli u prozatím posledního zlatého úspěchu národního týmu z Německa v roce 2010. Tomáš Rolinek navíc jako kapitán, Petr Čáslava nosil na dresu áčko.

Aukce hraných dresů pro lidi se zrakovým postižením

Čeští hokejisté nastoupí ve čtvrtečním a nedělním utkání v červené sadě dresů, které budou mít navíc logo pardubického TyfloCentra. TyfloCentrum Pardubice, o.p.s. je poskytovatelem sociálních služeb, jehož posláním je v Pardubickém kraji poskytovat kvalitní a komplexní služby lidem se zrakovým postižením. Tyto dresy budou hned během čtvrtečního utkání umístěny do aukce na webu www.sportovniaukce.cz, která potrvá až do 29. dubna 2018, protože se v nich čeští hráči představí také na Švédských hokejových hrách. Každý dres bude daným hráčem podepsán, vyvolávací cena bude 2000 korun za kus. Výtěžek z aukce využije pardubické TyfloCentrum na nákup dvojkola pro zrakově postižené občany, kteří jsou velkými hokejovými fanoušky.

Více o TyfloCentrum Pardubice naleznete na www.tcpce.cz.

Fanzóna před stadionem

U pardubické Tipsport areny bude každý hrací den otevřena velká fanzóna. Ve čtvrtek, sobotu a neděli bude otevírat vždy dvě hodiny před zápasem. Součástí fanzóny je velkoplošná obrazovka, na které poběží živé přenosy utkání, stánky s občerstvením, soutěže pro fanoušky, prezentace vozů Škoda, skákací hrad. V sobotu bude ve fanzóně také speciální hokejová střelnice a živě zde vystoupí kapela Alchymie. Vstup do fanzóny je bezplatný.

Důležité informace pro fanoušky se vstupenkami

Jako vždy budou i na Carlson Hockey Games probíhat bezpečnostní prohlídky odpovídající významu prvotřídní mezinárodní akce. Proto je pořadatelé prosí, aby ke stadionu přišli s dostatečným časovým předstihem. Díky tomu se mohou vyhnout frontám a určitě jim neunikne znamenitý doprovodný program, který na hokej uvnitř Tipsport areny navazuje.

Vstupy do Tipsport areny

Kromě hlavního vstupu budu během Carlson Hockey Games otevřen také speciální vchod přímo z fanzóny. Stadion se bude otevírat vždy 90 minut před utkáním.

 

Fotogalerie

 
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři