Bod je zlatý, škoda přesilovek, hodnotil Petr Sýkora

07.01.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Podle optimisty získalo Dynamo bod, podle pesimisty dva ztratilo. Hokejisté Pardubic každopádně i proti silnému Třinci předvedli, že tým má šťávu, že se nevzdává a že bojuje až do samotného konce. Dlouho ve třetí třetině prohrával o dvě branky, nakonec po souboji s Oceláři se dočkal i potlesku od zaplněných tribun.

ONLINE VSTUPENKY
Extraligové statistiky Petra Sýkory včetně baráže
Utkání Branky Nahrávky Body +/− Tr. minuty
843 376 258 635 +72 567

„Musím říci, že jsme rádi za bod, protože ještě šest minut před koncem utkání jsme prohrávali o dvě branky. Bod je z tohoto pohledu zlatý. Na druhou stranu si myslím, že jsme v celém utkání nebyli horší, akorát jsme neproměnili přesilovky, kterých jsme měli docela dost. To nás mrzí,“ řekl střelec vyrovnávací branky Petr Sýkora.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Dynamo – 38, Oceláři – 17. Střelecká převaha byla jasně na straně domácích. Ale pozor, hosté měli obrovské šance, která pochytal opět výborný Ondřej Kacetl! „Když má mužstvo tolik střel a nepadá to tam, tak je to náročné. Musím zároveň poznamenat, že jsme po dlouhé době měli přes třicet střel za zápas, což je dobře. Musíme se do nich tlačit a mít jich tolik v každém utkání. To nám trochu chybí…“ řekl pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři