Jan Mandát po první trefě: Radši bych slavil výhru…

05.10.2018 | Jan Hrabal

MLADÁ BOLESLAV — Ve svém osmém utkání v české nejvyšší soutěži se poprvé radoval ze vstřelené branky. Hned v první třetině utkání v Mladé Boleslavi srovnával Jan Mandát na 1:1, Dynamo si ale nepřivezlo ani bod.

ONLINE VSTUPENKY

„Je krásný pocit, když vstřelíte první extraligový gól, radši bych jej ale vyměnil za výhru v Mladé Boleslavi. Jsem ale rád, že mi to tam konečně spadlo. Teď je potřeba, aby se mi střelecky dařilo i v dalších utkáních,“ řekl dvaadvacetiletý útočník po prohře 2:4.

„Když jsem najížděl do zakončení, tak jsem si všiml, že se brankář přesouval na kolenou, pro něj bylo tedy obtížné reagovat na můj protipohyb, aby se vrátil zpět. Naštěstí to vyšlo,“ popisoval svou trefu v čase 16:30.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Pardubice ztratily zápas ve ŠKOENERGO Aréně v přesilovkách a v oslabeních. Dynamo hrálo třeba dlouho čtyři na tři, k dispozici mělo i další převahy, ale neuspělo… Bruslaři naopak proměnili dvě výhody a vítězný gól vsítili ve čtyřech.

„Nějací hráči hrají více, jiní méně. Těžko se pak do toho dostáváme. Přesilovky se nám nedaří, musíme věřit, že v nich budeme úspěšnější a budeme i díky nim vyhrávat další zápasy,“ doplnil jihlavský odchovanec pro klubový YouTube kanál.

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři