VIDEO: Hokejisté Dynama vítali prvňáčky

10.09.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Své brány poprvé ve školním roce 2018/2019 otevřela partnerská Základní škola Bratranců Veverkových. V první školní den nemohli chybět ani hokejisté Dynama, za dětmi se přišli podívat a přivítat je v nové životní etapě útočníci Antonín Dušek, Tomáš Svoboda a Sacha Treille.

ONLINE VSTUPENKY

Hráčům se slavnostní uvítání zamlouvalo. Hokejisté asistovali třídním učitelkám při šerpování prvňáčků. „Moc se mi dnešní akce líbila. Za nás takové přivítání nepamatuji. Rád jsme dětem přišli popřát vše dobré do nového školního roku,“ nechal se slyšet útočník Antonín Dušek.

Také Tomáš Svoboda zažil spíše komornější nástup do školního roku. „Určitě to nebylo takhle společné. Bylo fajn za dětmi takhle přijít a ošerpovat, tahle akce mě bavila a věřím, že jsme děcka potěšili,“ pověděl.

Ve Francii chodí děti do školy již ve dvou a půl letech. „Máme systém nastavený jinak, těžko říci, co je lepší. Každopádně u vás je první školní den pěkně zorganizovaný. Věřím, že pro děti to byl hezký zážitek,“ doplnil Sacha Treille pro klubový YouTube kanál.

 

Fotogalerie

 
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři