VIDEO: Hokejisté Dynama vítali prvňáčky

10.09.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Své brány poprvé ve školním roce 2018/2019 otevřela partnerská Základní škola Bratranců Veverkových. V první školní den nemohli chybět ani hokejisté Dynama, za dětmi se přišli podívat a přivítat je v nové životní etapě útočníci Antonín Dušek, Tomáš Svoboda a Sacha Treille.

Hráčům se slavnostní uvítání zamlouvalo. Hokejisté asistovali třídním učitelkám při šerpování prvňáčků. „Moc se mi dnešní akce líbila. Za nás takové přivítání nepamatuji. Rád jsme dětem přišli popřát vše dobré do nového školního roku,“ nechal se slyšet útočník Antonín Dušek.

Také Tomáš Svoboda zažil spíše komornější nástup do školního roku. „Určitě to nebylo takhle společné. Bylo fajn za dětmi takhle přijít a ošerpovat, tahle akce mě bavila a věřím, že jsme děcka potěšili,“ pověděl.

Ve Francii chodí děti do školy již ve dvou a půl letech. „Máme systém nastavený jinak, těžko říci, co je lepší. Každopádně u vás je první školní den pěkně zorganizovaný. Věřím, že pro děti to byl hezký zážitek,“ doplnil Sacha Treille pro klubový YouTube kanál.

UNIVERZITNÍ DERBY

BARTH media