David Tomášek: Na pardubické fanoušky nikdy nezapomenu

07.04.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Tři sezony oblékal pardubický dres útočník David Tomášek. Za Dynamo nastřílel čtyřicet branek, v úvodu svého angažmá se krapet rozkoukával, ale brzy se vypracoval mezi důležité opory červenobílého týmu.

ONLINE VSTUPENKY
Pardubické extraligové statistiky Davida Tomáška
Utkání Branky Nahrávky Body +/− Trestné minuty
165 40 37 77 −24 106

„Fanouškům bych chtěl poděkovat za podporu jak týmu, tak mé osobní. Po celé tři roky jsem cítil, že lidé mně i mužstvu přáli úspěch. Skandování mého jména celou halou byla jedna z nejkrásnějších věcí, které jsem tady během své krátké kariéry prožil. Byl to neskutečný pocit!“ řekl šikovný centr.

Velmi si váží faktu, že příznivci Dynama chodili do Tipsport areny i v době, kdy se Východočechům příliš nevedlo. „I v časech zlých, kdy tým i já jsme neměli formu, tak lidé neztráceli víru a podporovali nás. Toho si ohromně vážím. Věřím, že fanoušci pochopí, že zde nemohu být navždy, rozhodl jsem se přijmout zahraniční výzvu. Do konce života si budu pamatovat, co jsem tu prožil, jsem za to vděčný,“ nechal se slyšet.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

David Tomášek potvrdil, že po třech letech je na odchodu z Dynama. Rozhodl se přijmout zahraniční výzvu. „Pardubice jsou hokejové město, lidé zde dokáží vycítit, jak tým podpořit. Věřím, že Dynamo čekají nejméně stejné ale lepší roky, aby fanoušci mohli nadále chodit na stadion s radostí a užívat si lední hokej v desetitisícovkách,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři