Čtvrtfinále je úžasné, jásá Ondřej Kacetl

05.03.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Do Pardubic přišel v rozklížené době, s Dynamem podepsal smlouvu, aniž tušil, jakou soutěž bude východočeská organizace hrát. Přes prohru DERBY #24 zdobily jeho oči slzy štěstí. „Chtěli jsme se dostat do předkola a nakonec máme přímý postup do čtvrtfinále! Velký dík patří celému týmu, klubu a jeho vedení, jak to dalo všechno do kupy. Je to úžasné!“ líčil brankář Ondřej Kacetl.

Elektronická aukce dresů

„Ze začátku to vypadalo všelijak, motali jsme se i okolo čtrnáctého místa, ale fanoušci nás neustále chodit povzbuzovat. Za to jim patří velký dík! Když jsme se výsledkově zvedli, tak chodili ve vyšším počtu, bylo tady třikrát vyprodáno, to je fantazie!“ ohlížel se za základní částí Tipsport extraligy.

Hráči si vybojovaným čtvrtfinále zajistili krátké volno, o to tvrdší ale bude příprava na čtrvrtfinálovou sérii s Třincem. „Lehce si odpočineme, tréninky jsou ale potřeba. Věřím, že naše play off bude dlouhé a že to dotáhneme daleko. Na to je třeba se nachystat!“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

ČSOB Pojišťovna arena