Dynamo chce zvýšit důraz v útoku, přivádí Alexandra Malleta 

Dynamo chce zvýšit důraz v útoku, přivádí Alexandra Malleta

15.07.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice vyrukuje do nové sezony se čtyřmi hokejisty ze zámoří. Na východ Čech přichází útočník Alexandre Mallet, který byl v roce 2012 draftován ve druhém kole do Vancouveru Canucks, poslední sezony strávil v nižších zámořských soutěžích.

AUKCE DRESŮ

„Po uvážlivých debatách s hlavním trenérem jsme se rozhodli přivést do našeho týmu ještě jednoho hráče ze zámoří, aby zvýšil konkurenci v našem útoku,“ uvedl k jeho příchodu generální manažer klubu Pavel Rohlík.

Brandon Maxwell, Nicholas Schaus i Justin Hodgman mají zkušenosti z evropského hokeje, pro Alexandra Malleta bude příchod do Pardubic premiérou na starém kontinentu. „Alex je hráč, který vyznává velmi agresivní styl hry, je důrazný zejména v předbrankovém prostoru. Zároveň ho zdobí solidní produktivita. Rozhodli jsme se Alexe v souladu s našimi interními pravidly angažovat s tím, že náš smluvní vztah obsahuje i výstupní klauzuli ze strany klubu. Slibujeme si od něj zmíněné zvýšení důrazu naší ofenzívy,“ doplnil Pavel Rohlík.

Alexandre Mallet pochází z frankofonní části Kanady, v roce 2012 jej ve druhém kole draftovali Vancouver Canucks jako 57. v pořadí. V minulé sezoně byl druhým nejproduktivnějším hráčem v Kalamazoo Wings, které hraje East Coast Hockey League.

Alexandre Mallet

  • Post: útočník
  • Datum narození: 22. května 1992
  • Výška: 185 cm
  • Hmotnost: 93 kg
  • Držení hole: pravé

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary