25.01.2015
Jan Hrabal

VIDEO: Prohru musíme hodit za hlavu, říká Radoslav Tybor

PARDUBICE — Ač soupeře přestříleli, Martina Růžičku překonali šestkrát, tak proti Mladé Boleslavi nezískali hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice ani bod. Čtyři puky z holí domácích hráčů narazily do tyče, dva z nich poslal do brankové konstrukce Radoslav Tybor. Pardubice nenavázaly na velkolepou výhru nad Třincem a s extraligovým nováčkem prohrály 2:3.

Topstory video.

„Je to trochu smůla… Podle mě jsme nehráli výrazně odlišný hokej oproti pátečnímu utkání s Třincem. Tehdy jsme nedostali takové góly jako v neděli s Mladou Boleslaví, byly trochu lacinější a rozhodly o tom, že nemáme ani bod,“ pověděl pardubický útočník po skončení utkání.

Poprvé zazvonil slovenský útočník v čase 30:22, podruhé o osmadvacet minut a dvě vteřiny později. „Podruhé jsem nastřelil břevno. Chyběla troška… Doufám, že jsme si vybrali smůlu v dnešním utkání, už jej nezopakujeme a budeme vyhrávat. Musíme ho hodit za hlavu, v pondělí máme trénink a v úterý hrajeme proti Slavii. Zápasy jdou rychle po sobě a musíme se na něj dobře připravit,“ řekl pro klubový YouTube kanál.