20.10.2011
Jan Hrabal

Vydražte originální dres European Trophy a přispějte dobré věci!

PARDUBICE — HC ČSOB Pojišťovna Pardubice v intenzivním spojení s hráči A týmu rozhodl udělat další pozitivní krok v projektu „Táhneme s vámi za jeden provaz“ a uspořádat internetovou dražbu originálních dresů European Trophy. Výtěžek z aukce dresů bude věnován Dětskému centru Veská.

Vstup do aukce dresů

Aukce originálních dresů European Trophy se uskuteční v termínu od 20. října 2011 do 1. prosince 2011 do 16.00 hodin výhradně přes internet. Vyvolávací ceny jsou u jednotlivých hráčů stanoveny od 2000 do 8000 korun. Zapojte se i vy do tohoto charitativního projektu – získejte nádherný dres HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a přispějte navíc dobré věci!

Táhneme s vámi za jeden provaz

Hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice jsou vidět v boji se soupeři v hokejových arénách, nyní se ale věnovali malým dětem bez rodičů. I to dalo impulz pro myšlenku vzniku pilotní fotografie projektu.

Pardubičtí hokejisté nebojují jen na sportovním poli, snaží se být prospěšní a užiteční jinde a jinak. Všichni spojují svá srdce v jeden tým, tentokrát ne v boji o titul, ale pro dobro malých dětí. Prostřednictvím tváře úspěšného hokejisty povzbuzují i ostatní kolem sebe, nejsou lhostejní k životní situaci některých dětí.

Fotografie, která zdobí úvodní stránku webu je počátkem spolupráce, která nechce být jen jednorázovým gestem, co naplno zasvítí v médiích a zase rychle zhasne. Měla by být startem k dlouhodobému vztahu se snahou pomáhat.

Ředitelka Dětského centra Veská, primářka Drahomíra Peřinová, se dlouhodobě snaží pro děti ve svém Centru vytvořit prostředí co nejvíce připomínající to domovské. Má za sebou velmi dobré výsledky a nyní chce rozšířit zázemí pro děti rekonstrukcí další části oddělení.

Hokejový klub jí chce být v této cestě nápomocný a prospěšný. Prvním krokem k budoucí spolupráci pardubického hokejového týmu s Dětským centrem Veská bylo uspořádání dražby hokejového dresu kapitána týmu Petra Koukala z probíhající soutěže European Trophy.

Petr Koukal dres spolu se svými spoluhráči podepsal a předal novému majiteli, který částkou 30 000 korun pomohl této myšlence a přispěl dětem ve Veské. Tím dotyčným byla společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., zastoupená ředitelem obchodní divize ČSOB Pojišťovny Petrem Benešem.

V průběhu nastávající hokejové sezóny má klub v plánu několik dalších kroků, jak pokračovat v této charitativní činnosti. Nejbližším je právě probíhající internetový prodej dalších dresů ostatních hráčů klubu – na stránkách www.hcpce.cz, nebo možnost koupě hokejového kalendáře s kolkem „Mnoho srdcí – jeden tým“. Každý, kdo připlatí třicet korun k ceně kalendáře, zároveň pomáhá přispět na rekonstrukci dětského oddělení ve Veské.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se stal patronem Dětského centra Veská a chce mu být dobrým a pomocným partnerem. Buďte jím i vy. Mnoho srdcí – jeden tým!