HC DYNAMO PARDUBICE
arena logo Facebook Tacebook YouTube Instagram
07.09.2019

Martin Latál: S Berlínem nám to nevyšlo

PARDUBICE — Jak v Berlíně, tak i v Jihlavě se dokázal prosadit útočník Martin Látal. V posledním přípravném zápase se mu to nepodařilo. Dynamo prohrálo s německým celkem 0:2.

Topstory video.

„Chtěli jsme vrátit Berlínu porážku z Německa. Štve nás dnešní výsledek, ale nehráli jsme v plné sestavě a pouze na tři lajny. Také máme za sebou těžké čtvrteční utkání. Myslím si, že to byla dobrá generálka. Nepodali jsme špatný výkon, jen soupeř měl víc sil,“ zhodnotil průběh sobotního zápasu Martin Látal.

Za necelý týden čeká Dynamo první utkání nového ročníku Tipsport extraligy. Východočeši se představí na ledě Mladé Boleslavi. A právě toto utkání bude pro pardubického útočníka, který do Pardubic přišel před letní přípravou právě z klubu bruslařů, výjimečné.

„V Boleslavi jsem odehrál přes 200 zápasů a bude to pro mě speciální zápas. Doufám, že se pořádně připravíme a pojedeme si pro vítězství. Myslím si, že to bude především taktický zápas,“doplnil pardubický útočník pro klubový YouTube kanál.

Odehrané v 18:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice