Akce pro fanoušky

 

Vánoční hokejový den 2018

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:HC Dynamo Pardubice
Datum konání:29.12.2018 od 10:00 do 13:00 hodin
Místo konání:ČSOB Pojišťovna ARENA
Hosté:hokejisté A týmu
Program akce:Možná i tisíce fanoušků přivítá tuto sobotu pardubická ČSOB Pojišťovna ARENA. Hokejový klub Dynamo Pardubice zve všechny své příznivce na tradiční Vánoční hokejový den, a to hned den před domácím střetnutí s Kometou Brno. Akce začne dopoledním tréninkem a bude pokračovat ráz naráz dalšími aktivitami.

Vánoční hokejový den odstartuje možností zhlédnout komentovaný trénink A týmu, ten se uskuteční ve velké hale ČSOB Pojišťovna ARENY od 10.00 do 10.45 hodin. Bude se jednat o mezizápasový trénink – v pátek hraje Dynamo na ledě Sparty Praha, v neděli jej čeká retro utkání s mistrem.

Po skončení tréninku si budou moci návštěvníci Vánočního hokejového dne nazout brusle a absolvovat trénink na ledě pod vedením koučů nebo vybraných hráčů A týmu. Ti se pak podepíší ve čtyřech po sobě jdoucích autogramiádách.

Vánoční hokejový den pak zakončí diskotéka na ledové ploše velké hale pardubické ČSOB Pojišťovna ARENY. Dynamo pozvalo na Vánoční hokejový den také děti z Dětského domova Pardubice, s nimiž vybraní hráči poobědvají.

Během Vánočního hokejového dne si budete moci prohlédnout VIP prostory ČSOB Pojišťovna ARENY, zázemí pro novináře a režie. Největší zájem tradičně panuje o možnost navštívit kabinu A týmu Dynama Pardubice. Nejen do ní vás srdečně zveme!
Články o akci:
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři