Trenéři

Jaroslav Landsman

Jaroslav Landsman – trenér

Jaroslav Landsman se narodil 26. května 1966 v Pardubicích. Je mistrem ČSSR v kategorii starších žáků a dorostu. Československý reprezentační dres oblékl na mistrovství světa hráčů do osmnácti let, kde získal stříbrné medaile, chytal rovněž v juniorské reprezentaci. Coby starší dorostenec nastoupil před sezonou 1983/1984 a o rok později šestkrát v přípravných zápasech A týmu.

Po návratu z vojny v Dukle Trenčín a Topoľčanech oblékl pardubický dres ve třinácti utkáních. V roce 1987 jej výbor Tesly Pardubice uvolnil na přestup do slovenského Popradu. Před sezonou 1992/1993 se vrátil, celkem nastoupil ve 37 utkáních za Pardubice.

Jaroslav Landsman je v současné době trenérem brankářů v pardubickém hokejovém klubu.

 
David Pospíšil

David Pospíšil – trenér

David Pospíšil se narodil 9. května 1970 v Pardubicích. Jeho otec hrál hokej a již jako dítěti se mu tento sport také zalíbil. Odchovanec pardubického hokeje pomohl východočeskému klubu v sezoně 1993/1994 k získání titulu vicemistra, v Pardubicích působil do sezony 1996/1997, během které přestoupil do Plzně.

Zpět na východ Čech se vrátil v roce 2001, o dva roky později získal stříbrné medaile, když pardubičtí hokejisté podlehli v extraligovém finále Slavii Praha, poté se vrátil zpět do Plzně, sezonu 2003/2004 dohrál v ruském SKA Petrohrad. Aktivní hokejovou kariéru zakončil v roce 2009 v tehdy prvoligové Chrudimi, tou dobou již spolukomentoval hokejové zápasy v České televizi.

Sezonu 2012/2013 začal na pozici asistenta trenéra Martina Hostáka v prvoligovém Hradci Králové. V lednu 2013 se stal novým asistentem trenéra HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři