STATEČNÉ SRDCE

Nový nadační projekt

Statečné srdce

S létem přichází Nadace Lenky a Romana Šmidberských se Statečným srdcem, projektem, který hledá, ocení a odmění statečné lidi z Pardubického kraje. Takové, kteří svým odvážným činem pomohli zachránit jiného člověka v nouzi, či vykonali něco hodnotného, výjimečného pro své okolí.

Znáte-li takového člověka, můžete ho nominovat jako kandidáta e-mailem na adresu info@nadacelr.cz, nebo vyplněním a odesláním formuláře.

V nominaci uveďte informace o kandidátovi (jméno, kontakt) a jeho činu (kde a kdy se stal, popis činu, příp. zda-li byl medializován a jak), údaje o sobě (jméno a kontakt).
Nadace LR bude nominace shromažďovat a vybere ze zaslaných příběhů ty nejzajímavější, které budou oceněny. První vybraný lidský příběh bude zveřejněn a oceněn v září 2017.

Nominovat mohou například příbuzní, přátelé, kolegové.

Kandidátem může být kdokoli, nejen profesionál (hasič, záchranář, apod.)

Podstatné je, aby k popisovanému příběhu došlo v průběhu let 2016 a 2017.

Více o projektu Statečné srdce Nadace Lenky a Romana Šmidberských naleznete na www.nadacelr.cz

Odměnou Statečných srdcí bude:

• Finanční dar v hodnotě 15 000 korun od Nadace Lenky a Romana Šmidberských.
  • Dárek z rukou kapitána hokejistů Dynama Tomáše Rolinka.
  • Vyhlášení vítězů na ledové ploše Tipsport areny před zahájením vybraného extraligového utkání.

Tváří projektu je kapitán Tomáš Rolinek, který také svým statečným přístupem pomohl udržet mužstvo Dynama v extralize.

Statečné srdce nás učí vážit si lidí, kteří žijí vedle nás a kteří nejsou lhostejní ke svému okolí.

Učí nás být na ně i na sebe hrdí.

Statečné srdce poběží ve spolupráci a v partnerství s  HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. a v mediálním partnerstvím s Evropským vydavatelstvím s.r.o.

HC Dynamo Pardubice Evropské vydavatelství

Projekt proběhne pod záštitou Ing. Martina Charváta, primátora statutárního města Pardubice.