Nadační cena Vladimíra Martince

Banner

Se začátkem hokejové sezony 2017/2018 proběhlo vyhlášení již 3. ročníku Nadační ceny Vladimíra Martince za uplynulou sezonu 2016/2017, kterou uděluje Nadace Lenky a Romana Šmidberských.

V jednotlivých kategoriích bylo vyhlášeno deset nekvalitnějších hráčů, kteří obdrželi od Nadace Lenky a Romana Šmidberských za podpory a spolupráce s novým partnerem projektu – společností STŘÍDA SPORT s.r.o. – finanční příspěvek na platbu ročních členských příspěvků a příspěvků na hokejovou výstroj. Každý hráč prošel hodnocením ve čtyřech kritériích: sportovní stránka, školní prospěch, přístup spojený s etikou hráče a přístup rodičů.

Výše udělené podpory pro sezonu 2017/2018 činila 220 000 Kč.

Současně s tímto projektem zrealizovala Nadace Lenky a Romana Šmidberských související sociální projekt „Podpora hráčů mládežnických kategorií ze sociálně slabých rodin“ určený dětem, které chtějí hrát hokej, ale je to pro ně finančně náročné.

Za proběhlé tři ročníky Nadace Lenky a Romana Šmidberských tak podpořila hráče v rámci obou projektů částkou téměř tři čtvrtě milionu korun.

Více o tomto projektu naleznete na této stránce.

Veškeré informace o projektech Nadace Lenky a Romana Šmidberských najdete na www.nadacelr.cz.

Úplnou galerii naleznete na klubovém Google plus profilu.

Setkání na Severní tribuně