Hromadné objednávky

1. Objednávku více než 20 vstupenek na libovolné extraligové utkání (na objednávku na menší počet vstupenek nebude brán zřetel!) zašlete na e-mailovou adresu petr.cejp@hcdynamo.cz nejpozději do 5 pracovních dnů před zápasem. K dispozici jsou pouze vstupenky k sezení kategorií C a D, dále pak vstupenky k stání.
  2. Do předmětu e-mailu vepište „Hromadna objednavka“.
  3. Do textu vepište následující údaje dle příkladu:
  4.           Zápas: 51. kolo: PCE–SPA
              Počet lístků: 20
              Celková cena: 3400 Kč
              Sektor: 414
              Jméno a příjmení: Jan Novák
              Rodné číslo: xxxxxx/xxxx
              Mobilní telefon: xxx/xxxxxx

Platba

1. Po objednání je nutno částku odpovídající celkové ceně vstupenek uhradit do dvou dnů ve prospěch účtu číslo 35-6939170237/0100 vedeného u Komerční banky. Doporučujeme provést platbu v hotovosti na kterékoliv pobočce Komerční banky nebo bezhotovostním převodem z účtu vedeného u Komerční banky, případně využitím služby MojeBanka od Komerční banky. Při bezhotovostním převodu z účtů vedených u jiných peněžních ústavů není zaručeno včasné převedení částky a její připsání na výše uvedený účet!
  2. Do položky „Variabilní symbol“ vepište své rodné číslo bez lomítka totožné s rodným číslem. na objednávce (tedy maximálně 10 znaků) a do položky „Zpráva pro příjemce“ pak datum utkání, na které vstupenky objednáváte (např. 1.1.2017).

Vydání vstupenek

1. Po připsání vaší platby na výše uvedený účet, obdržíte e-mailem zprávu o potvrzení zaplacení vaší hromadné objednávky.
  2. Vstupenky obdržíte v den utkání od 13.00 hodin na pokladně Tipsport areny (Internetové rezervace) po předložení průkazu totožnosti. Rodné číslo uvedené na průkazu totožnosti musí souhlasit s rodným číslem v objednávce. Sebou vezměte i doklad o provedení platby (v případě využití služby GSM banking postačí pouze průkaz totožnosti).

Informace o službě získáte na e-mailu: petr.cejp@hcpce.cz.

Hašpl
REPON