Liga starších žáků 2004

Vybrat sezónu
 
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreStadion/třetiny
1. sobota 9.9.2017 Dynamo Pardubice Kobra 11:00 Tipsport arena
2. sobota 16.9.2017 Sparta Praha Dynamo Pardubice 16:45 Tipsport arena (Praha)
3. sobota 23.9.2017 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 13:30 Tipsport arena
4. čtvrtek 28.9.2017 Chrudim Dynamo Pardubice 15:15 Zimní stadion Chrudim
5. sobota 30.9.2017 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 11:00 Tipsport arena
6. sobota 7.10.2017 Kolín Dynamo Pardubice 11:30 Zimní stadion Kolín
7. sobota 14.10.2017 Dynamo Pardubice Mountfield HK 14:30 Tipsport arena
8. neděle 15.10.2017 Hvězda Praha Dynamo Pardubice 13:00 Zimní stadion Hvězda Praha
9. sobota 21.10.2017 Kobra Dynamo Pardubice 12:00 Zimní stadion Kobra Praha
10. čtvrtek 26.10.2017 Dynamo Pardubice Sparta Praha 14:00 Tipsport arena
11. sobota 4.11.2017 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 12:00 Home Credit Arena
12. sobota 11.11.2017 Dynamo Pardubice Chrudim 14:00 Tipsport arena
13. pátek 17.11.2017 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 14:00 ŠKO-ENERGO Aréna
14. sobota 18.11.2017 Dynamo Pardubice Kolín 11:00 Tipsport arena
15. sobota 25.11.2017 Mountfield HK Dynamo Pardubice 13:15 ČPP Aréna
16. sobota 2.12.2017 Dynamo Pardubice Hvězda Praha   Tipsport arena
17. sobota 9.12.2017 Dynamo Pardubice Kobra   TIpsport arena
18. sobota 16.12.2017 Sparta Praha Dynamo Pardubice 13:45 Tipsport arena (Praha)
19. sobota 6.1.2018 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec   Tipsport arena
20. sobota 13.1.2018 Chrudim Dynamo Pardubice   Zimní stadion Chrudim
21. sobota 20.1.2018 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav   Tipsport arena
22. neděle 21.1.2018 Kolín Dynamo Pardubice   Zimní stadion Kolín
23. sobota 27.1.2018 Dynamo Pardubice Mountfield HK   Tipsport arena
24. sobota 3.2.2018 Hvězda Praha Dynamo Pardubice 16:00 Zimní stadion Hvězda Praha
25. sobota 10.2.2018 Kobra Dynamo Pardubice 12:00 Zimní stadion Kobra Praha
26. neděle 11.2.2018 Dynamo Pardubice Sparta Praha   Tipsport arena
27. sobota 24.2.2018 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 12:00 Home Credit Arena
28. sobota 3.3.2018 Dynamo Pardubice Chrudim   Tipsport arena
29. sobota 10.3.2018 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 12:00 ŠKO-ENERGO Aréna
30. sobota 17.3.2018 Dynamo Pardubice Kolín   Tipsport arena
31. neděle 18.3.2018 Mountfield HK Dynamo Pardubice   ČPP Aréna
32. sobota 24.3.2018 Dynamo Pardubice Hvězda Praha   Tipsport arena
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři