18.3.2016
(HoH)

Mladší dorostenci se v odvetě neprosadili, Zlínu podlehli 0:2

PARDUBICE — Ach ta koncovka, říkají si po druhém semifinálovém utkání se Zlínem mladší dorostenci Dynama. S Valachy prohráli 0:2. První gól inkasovali hned v osmé minutě, druhý při zlínské přesilovce v závěru střetnutí. Pardubicím nepomohla ani více než minutu a půl dlouhá power play. Rozhodující zápas o účast na finálovém turnaji je na programu v tuto neděli od poledne ve Zlíně.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, SF2, pátek 18.3.2016, Tipsport arena

0:2
0:1, 0:0, 0:1
Branky a nahrávky: 7:11 Fajkus (Kowalczyk, Zmeškal), 55:16 Světlík (Zmeškal, Kowalczyk). Rozhodčí: Jechoutek – Klouček, Ovsík. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 256. Střely na branku: 32:20. Průběh utkání: 0:2.
Dynamo Pardubice: Vlk – Sýkora, Oliva, Blažej, Jelínek, Rudy, Leder, Pejzl, Hybeš – Bucek, Mazura, Chára – Koffer, Blümel, Zeman – Lašák, Kostka, Rozlílek – Šír, Rouha, Rozlílek.
Berani Zlín: Kubík – Dluhoš, Tomáš Dřímal, Hamrlík, Janošek, Jaroněk, Kowalczyk – Tadeáš Dřímal, Fajkus, Kristek, Leška, Luža, Nesrsta, Pröschl, Sebera, Sedláček, Suhrada, Světlík, Zmeškal.