Junioři v Chocni obrali Zlín pouze o bod

17.2.2017 | Jan Hrabal

CHOCEŇ — Důležité utkání o postup v tabulce na příčky zajišťující vyřazovací boje se juniorům Dynama nepovedl dle jejich představ. Východočeši se Zlínem dvakrát prohrávali, ve druhé polovině duelu ale dokázali zápas otočit a vedli. Pět minut před koncem třetí třetiny Zlín srovnal na 3:3 a rozdílovou trefu přidal na začátku prodloužení.

41. kolo, pátek 17.2.2017 od 17:00 hodin, Zimní stadion Choceň
3

4 p

Třetiny: 1:1, 1:1, 1:1 – 0:1.
Branky a nahrávky: 11:27 Rohlík, 34:00 Kusý (Martinec), 41:33 Voženílek (Kusý, Horyna) – 8:09 Karafiát (Miko), 26:25 Václavek (Procházka), 54:57 Horváth (Jenáček, Hefka), 60:30 Miko (Procházka, Karafiát). Rozhodčí: Veinfurter – Laczko, Potůček. Vyloučení: 10:10. Využití: 3:2. Diváci: 350. Střely na branku: 39:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4.
Dynamo Pardubice: Klouček – Faltys, Horyna, Kučera, Mert, Šklíba, Trejbal, Zukal – Dušek, Hoskovec, Kubišta, Kusý, Martinec, Rohlík, Roubal, Syrovec, Štefka, Voženílek, Zídek.
Berani Zlín: Šimonů – Budil, Dluhoš, Jenáček, Kolařík, Padrnos, Procházka, Váňa – Hefka, Horváth, Karafiát, Kenša, Kotek, Miko, Stiksa, Strmiska, Václavek.