2.11.2012
David Záruba

Zlatá Vysočina. Mladší dorostenci skolili i Havlíčkův Brod

PARDUBICE — Vydařené utkání mají za sebou mladší dorostenci, kteří podruhé v sezoně vyzráli na soupeře z Havlíčkova Brodu. Po výhře 7:3 na Vysočině zvládli pardubičtí mladíci i domácí zápas a navázali tak na tříbodový zisk s Jihlavou. Na úvodní branku se čekalo až do 28. minuty, kdy se v závěru oslabení prosadil Miroslav Rohlík. Do druhé pauzy přidali Východočeši ještě jednu branku a konečnou výhru 3:0 zařídil při přesilovce v poslední minutě zápasu Horyna. Brankář Groh úspěšně čelil všem 36 střelám soupeře a vychytal čisté konto.

Extraliga mladšího dorostu, 13. kolo, čtvrtek 1.11.2012, ČEZ Arena Pardubice

Havlíčkův Brod

3:0
0:0, 2:0, 1:0
Branky a nahrávky: 27:36 Rohlík (Špaček, Mikulčák), 38:43 Hoskovec (Martinec, Macháček), 59:09 Horyna (Budík, Martinec). Rozhodčí: Plch – Holeček, Potůček. Vyloučení: 1:5, navíc Suchý (Havlíčkův Brod) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 42:36. Průběh utkání: 3:0.
Dynamo Pardubice: Groh – Boček, Budík, Horyna, Kučera, Leder, Mikulčák, Rudy, Voltner – Bor, Bureš, Frydrych, Hoskovec, Jajcay, Kusý, Macháček, Martinec, Rohlík, Špaček, Voženílek, Zadina.
Havlíčkův Brod: Brož – Bancíř, Benák, Bušek, Klofáč, Lacina, Suchý, Vacek – Cejpek, Jelínek, Kolouch, Kraučuk, Michálek, Vala, Veselka, Vlach.