1.9.2016
Robert Novotný

Úspěšný vstup do sezony: mladší dorost doma zdolal Žďár

PARDUBICE — Byla to fuška, ale všechny body zůstaly doma! Dynamo v prvním soutěžním utkání nové sezony vyhrálo, postarali se o to mladší dorostenci, kteří zdolali Žďár nad Sázavou 2:1. Branky Východočechů vstřelili Daniel Hledík a Petr Antoníček, oporou domácích byl brankář Vojtěch Nečas, který pochytal 38 střel soupeře.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 1. kolo, čtvrtek 1.9.2016, Tipsport arena

Žďár nad Sázavou

2:1
1:1, 1:0, 0:0
Branky a nahrávky: 5:03 Hledík (Kaštánek, Zeman), 38:02 Antoníček (Lašák) – 12:35 Boštík. Rozhodčí: Kratochvíl – Laczko, Potůček. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Diváci: 65. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Dynamo Pardubice: Nečas – Pejzl, Kaštánek, Matěcha, Nedelka, Odehnal, Secký – Rouha, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Hricuš, Rohlík, Hrádek, Lašák, Jelínek, Tobiáš.
Žďár nad Sázavou: Novotný – Pachl, Poizl, Klodner, Černohorský, Čermák, Pytlíková, Tomin – Matějka, Vlk, Malenovský, Boštík, Trejbal, Hromádka, Jindra, Primožič, Puczek, Machalová, Bednář, Tomek, Štola.