30.10.2012
David Záruba

Starší dorostenci dvakrát vedli, Mladou Boleslav zlomili až v prodloužení

MLADÁ BOLESLAV — Pardubičtí dorostenci potvrdili pozitivní bilanci venkovních zápasů a v Mladé Boleslavi vyhráli v prodloužení. Východočeši byli blízko třem bodům, ale domácí poslali utkání do nastavení vyrovnávacím gólem v 57. minutě. Pardubičtí mladíci během základní hrací doby dvakrát vedli díky brankám Hlaváčka a Barkóciho, ale Boleslavští dokázali pokaždé srovnat. Na ránu Jakuba Procházky, který se podílel na všech třech pardubických gólech, v čase 63:30 už reagovat nemohli.

Extraliga staršího dorostu, 16. kolo, úterý 30.10.2012, ŠKO-ENERGO Aréna

Mladá Boleslav

1:1, 0:1, 1:0 – 0:1
Branky a nahrávky: 19:00 Šír (Nastoupil, Semrád), 56:01 Krupička (Plíšek) – 4:59 Hlaváček (Procházka), 20:28 Barkóci (Procházka), 63:30 Procházka (Kalous, Chvojka). Rozhodčí: Hrubý – Bosák, Kettner. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:1. Diváci: 38. Střely na branku: 26:40. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.
Mladá Boleslav: Ašenbrenner – Hercig, Mašek, Nastoupil, Nedbal, Plíšek, Semrád, Tržický – Bašus, Borovec, Durdil, Ďurač, Krupička, Němec, Sedmík, Skořepa, Šír, Švejda, Verner.
Dynamo Pardubice: Stibůrek – Budík, Divecký, Kalous, Kracík, Petric, Procházka – Barkóci, Bohuněk, Drobný, Franc, Havrda, Hlaváček, Chvojka, Kuťák, Kysela, Panna, Polák, Špaček, Velínský.