16.2.2013
Jan Hrabal, Aleš Novotný

Starší dorost zvládl přestřelku v Přerově parádním závěrem

PŘEROV — Dvanáct branek přinesl zápas starších dorostenců HC ČSOB Pojišťovna Pardubice na ledě Přerova. Východočeši se nemohli po dvě třetiny dostat do potřebného tempa a na ledě předposledního celku tabulky ztráceli, v závěru se ale zvedli a otočili utkání ve svůj prospěch.

Extraliga staršího dorostu, 38. kolo, sobota 16.2.2013, Zimní stadion Přerov

Přerov

5:7
1:1, 3:2, 1:4
Branky a nahrávky: 18:24 Václavíček (Duda), 23:05 Karola (Gremlica, Červínek), 59:03 Gremlica (Karola, Červínek), 34:42 Gremlica, 56:08 Gremlica (Karola) – 5:19 Chvojka (Bohuněk), 25:35 Rohlík (Procházka), 30:20 Kuťák (Procházka), 51:10 Špaček (Rohlík), 54:17 Bohuněk (Procházka, Rohlík), 58:00 Špaček, 59:59 Rohlík (Špaček, Kuťák). Rozhodčí: Fiedler – Dohnal, Kratochvíl. Vyloučení: 7:4, navíc Grigárek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:3. Diváci: 89. Střely na branku: 26:24. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5, 5:5, 5:7.
Přerov: Grigárek – Červínek, Duda, Kubíček, Kundrátek, Maršálek, Metelka, Slavík – Blahunek, Gremlica, Karola, Kubal, Müller, Němec, Nohál, Václavíček.
Dynamo Pardubice: Stibůrek – Budík, Divecký, Kalous, Kracík, Petric, Procházka – Bohuněk, Havrda, Hlaváček, Chvojka, Kuťák, Kysela, Rohlík, Špaček, Velínský.