1.3.2013
David Záruba

Snižující gól přišel pozdě, starší dorostenci nestačili na Slavii

PARDUBICE — Nevydařené utkání mají za sebou pardubičtí starší dorostenci. V zápase, který vyplnila řada vyloučení, nestačili na Slavii Praha a podlehli ji 1:3. Pražané si vybudovali dvoubrankový náskok už první třetině a řadu dalších šancí nevyužili. Na přesnou trefu hostů z počátku třetí části dokázal sice zareagovat Filip Havrda, ale to bylo ze strany Východočechů vše.

Extraliga staršího dorostu, 41. kolo, pátek 1.3.2013, ČEZ Arena Pardubice

Slavia Praha

1:3
0:2, 0:0, 1:1
Branky a nahrávky: 52:51 Havrda (Procházka, Budík) – 13:41 Saňa (Mašín), 19:28 Andres (Patzelt, Kottek), 42:02 Zajíc. Rozhodčí: Barek – Kis, Vepřovský. Vyloučení: 8:8, navíc Špaček (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 0:2. Diváci: 80. Střely na branku: 17:34. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Dynamo Pardubice: Vejmelka – Budík, Divecký, Faltýnek, Kracík, Petric, Procházka – Barkóci, Bohuněk, Chvojka, Havrda, Hlaváček, Kuťák, Kysela, Špaček, Velínský.
Slavia Praha: Frodl – Adam, Bureš, Drahorád, Kottek, Krejčí, Mašín, Saňa – Andres, Červený, Fortelka, Hyršl, Josefus, Kellerstein, Patzelt, Suda, Vyskočil, Žemlička.