24.8.2007
Jan Hrabal, Petr Novák

Pardubice se nevzdaly, vybojovaly remízu s curyšskými Lvy

AKTUALIZOVÁNO O FOTOGRAFIE! V čase 58:52 inkasovali branku a prohrávali 2:3. Hokejisté HC Moeller Pardubice ale pořádně zabojovali a nakonec s týmem ZSC Lions Curych vybojovali remízu 3:3, když šestnáct sekund před koncem třetí třetiny vyrovnal ostrostřelec Petr Sýkora. První branku Východočechů, která vyrovnávala stav na 1:1, vstřelil Tomáš Rolinek, na počátku prostředního dějství otočil stav Michal Tvrdík. Jenže Švýcaři odpověděli dvěma góly a kráčeli k výhře. Moeller však v závěru srovnal a získal cennou remízu se silným soupeřem.

přát., pátek 24.8.2007, KEBO Oerlion Curych

Lions Curych

3:3
1:1, 1:1, 1:1
Branky a nahrávky: 2:35 Gloor (Lindemann), 29:21 MacLean (Blindenbacher), 58:52 Alston (Monnet, Suchý) – 11:47 Rolinek (Čech, Sýkora), 22:08 Tvrdík (Blažek), 59:42 Sýkora (Tvrdík). Rozhodčí: Stricker – Kehrli, Kohler. Vyloučení: 11:10. Využití: 2:2. Diváci: 573. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3.
Lions Curych: Sulander – Seger, Suchý, Blindenbacher, Forster, Stoffel, Schnyder, Aurelio Lemm, Leeger – Gardner, Pavlikovský, MacLean – Adrian Wichser, Monnet, Bastl – Lachmatov, Alston, Krutov – Grauwiler, Gloor, Lindemann. Trenéři: Harold Kreis a Dave Chambers.
Dynamo Pardubice: Koutský – Píša, Čech, Richter, Snopek, Havíř, Šeda, J. Nakládal, Kolář II – Sýkora, Hlinka, Rolinek – Andrašovský, Pivko, Tvrdík – Blažek, Somík, Klejna – Zohorna, Starý, Havel – Rákos. Trenéři: Miloš Říha a Pavel Rohlík.