28.8.2008
(HoH)

Pardubice dvakrát vedly, z Kladna vezou remízu

KLADNO — Vyrovnané přípravné utkání s hokejisty Kladna nepřineslo vítěze. Utkání na středočeském ledě, kam zajeli hokejisté HC Moeller Pardubice k dalšímu přátelskému utkání, skončilo 2:2. Moeller dvakrát vedl, v první třetině se trefil Michal Šeda, ve druhé hbitý Jan Starý, ale kladenská dvojice Martin Procházka – Pavel Patera dokázala vždy gólově odpovědět. Východočeši tak dosavadní bilanci před novou sezonu obohatili o remízku.

přát., čtvrtek 28.8.2008, Městský zimní stadion Kladno

Rytíři Kladno

2:2
0:1, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 23. Procházka (Diviš, Patera), 58. Patera (Bělohlav) – 12. Šeda (Pivko), 33. Starý (Kolář). Vyloučení: 3:9. Využití: 2:0. Diváci: 500. Střely na branku: --:--. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.
Rytíři Kladno: Orct – Nádašdi, Hájek, Pavlas, Srdínko, Skrbek, Hořava, Trončinský, Šmach – Diviš, Patera, Procházka – Čurilla, Frolík, Tomajko – Tenkrát, Kalla, Bělohlav – Rudovský, Stieler, Kuchler. Trenéři: Zdeněk Müller a Petr Kasík.
Dynamo Pardubice: Růžička – Šeda, Píša, Štrbák, Snopek, Havíř, Nakládal, Linhart, Koma – Pivko, Tvrdík, Ondřej – Somík, Blažek, Cetkovský – Starý, Koukal, Kolář – Radil, Pucher, Stoklasa. Trenéři: Václav Sýkora a Jiří Seidl.