1.3.2013
David Záruba

Mladší dorostenci zlomili Havlíčkův Brod v závěru první třetiny

PARDUBICE — Mladší dorostenci odehráli na domácím ledě povedené utkání proti Havlíčkovu Brodu. Pardubičtí hokejisté svého soupeře jasně přestříleli poměrem 47:19 a zaslouženě brali všechny tři body. Velký krok za výhrou udělali v závěru první třetiny, kdy se nejprve prosadil Martinec a poté 40 vteřin před první pauzou zvýšil Macháček. Havlíčkův brod sice dosáhl v 56. minutě na snížení, ale výhru domácích hráčů jistil čtyři vteřiny před koncem střelou do prázdné branky Jajcay.

Extraliga mladšího dorostu, 31. kolo, čtvrtek 28.2.2013, ČEZ Arena Pardubice

Havlíčkův Brod

3:1
2:0, 0:0, 1:0
Branky a nahrávky: 17:01 Martinec (Kusý), 19:20 Macháček (Dušek), 59:56 Jajcay (Kusý, Martinec) – 55:57 Kraučuk (Suchý). Rozhodčí: Barek – Kratochvíl, Urubčík. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 60. Střely na branku: 47:19. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
Dynamo Pardubice: Groh – Boček, Franc, Horyna, Kučera, Vála, Voltner – Benýšek, Dušek, Hoskovec, Jajcay, Krejčí, Kusý, Macháček, Martinec, Syrovec, Voženílek.
Havlíčkův Brod: Brož – Benák, Bušek, Kopic, Lacina, Němec, Suchý, Vacek – Abbrent, Cejpek, Jelínek, Kraučuk, Michálek, Nguyen, Semrád, Veselka.