18.10.2012
(HoH)

Mladší dorostenci promarnili dvoubrankový náskok v Českých Budějovicích

PARDUBICE — Perfektně rozjeli zápas, ale po jeho skončení smutnili. Mladší dorostenci vedli po brankách Martina France a Filipa Zadiny v Budvar aréně 2:0 po dvou třetinách, domácí však čtyřmi góly duel zcela otočili.

Extraliga mladšího dorostu, 10. kolo, čtvrtek 18.10.2012, Budvar aréna

České Budějovice

4:2
0:0, 0:2, 4:0
Branky a nahrávky: 43:36 Jiřinec, 48:51 Fencl (Ondráček), 51:24 Bahula (Remiáš, Matějka), 59:34 Fencl (Jiřinec) – 36:16 Franc, 39:35 Zadina (Jajcay). Rozhodčí: Mertl – Jírovský, Němec. Vyloučení: 3:3, navíc Franc (Pardubice) 10 minut osobní trest. Bez využití. Diváci: 67. Střely na branku: 41:35. Průběh utkání: 0:2, 4:2.
České Budějovice: Kváča – Benda, Kadlec, Klimecký, Kubeš, Stehlík, Švagr, Tintěra – Bahula, Bárta, Doktor, Fencl, Jiřinec, Matějka, Mašek, Ondráček, Pánek, Remiáš, Šulek, Vráblík.
Dynamo Pardubice: Klouček – Boček, Franc, Horyna, Kučera, Leder, Mikulčák, Rudy, Voltner – Bor, Bureš, Dušek, Frydrych, Hoskovec, Jajcay, Kusý, Macháček, Martinec, Rohlík, Voženílek.