18.1.2018
Adam Joska

Mladší dorost udržel těsné vedení nad Žďárem

PARDUBICE — Východočechům se povedla první třetina, ve které je poslal do vedení v 16. minutě Lukáš Hebek a půl minuty před první sirénou navýšil jejich náskok parádní trefou pod horní tyč Matěj Kloz. Žďáru nad Sázavou se povedlo ve 43. minutě snížit, v závěru ještě zkoušel srovnat při hře bez gólmana, Dynamo si ale těsné vítězství pohlídlo.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 26. kolo, čtvrtek 18.1.2018, Tipsport arena

Žďár nad Sázavou

2:1
2:0, 0:0, 0:1
Branky a nahrávky: 15:09 Hebek (Novotný, Nedelka), 19:30 Kloz (Kaštánek) – 42:39 Putz (Cibuzar). Rozhodčí: Veselý – Laczko, Řezníček. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 54. Střely na branku: 34:26. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Dynamo Pardubice: Batěk – Heligr, Hrádek, Hrdlička, Kaštánek, Nedelka, Odehnal, Pavlík, Pokorný, Tvrdík, Vojtěch – Hebek, Herčík, Hledík, Kloz, Kubíček, Lichtag, Novotný, Paleček, Puplán, Šťastný.
Žďár nad Sázavou: Vít – Cibuzar, Filip, Grauer, Macek – Bednář, P. Doležal, T. Doležal, Konečný, Kouba, Matas, Mihulka, Pelikán, Picka, Putz, Štola.