15.9.2012

Junioři získali bod s Libercem, mohli však mít tři

PARDUBICE — Jedenáct branek viděli diváci v malé hale ČEZ Areny na zápase juniorů mezi Pardubicemi a Libercem. Východočeši vedli 2:0 a 3:1, přesto bodový zisk zachránil dvacet sekund před koncem Ondřej Starý. Vítězný gól vstřelili Bílí Tygři v přísné přesilovce v prodloužení v situaci, kdy rozhodčí Kareš neodpískal nedovolené bránění na pardubického hráče.

NOEN extraliga juniorů, 4. kolo, sobota 15.9.2012, ČEZ Arena Pardubice

5:6p
3:2, 0:1, 2:2 – 0:1
Branky a nahrávky: 11:08 Vachutka (Škvor, Starý), 14:10 Moučka (Havlík), 17:12 Zelinger (Starý, Škvor), 42:07 Bureš (Chmelař), 59:40 Starý (Havlík, Vachutka) – 15:28 Mikyska (Procházka), 19:40 Urban (Pyrochta, Vlk), 37:55 Dlouhý (Mikyska), 45:20 Langhammer (Urban), 56:58 Urban (Maďar, Vlk), 61:55 Maďar (Procházka, Urban). Rozhodčí: Kareš – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 9:9, navíc Veselý (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. Diváci: 91. Střely na branku: 46:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:5, 5:5, 5:6.
Dynamo Pardubice: Jeschke – Havlík, Lenoch, Petira, Starý, Škvor, Vácha – Bureš, Březina, Chmelař, Moučka, Poulíček, Řezníček, Schneider, Vachutka, Veselý, Zelinger.
Bílí Tygři Liberec: Sobotka – Beránek, Jandejsek, Pálek, Pilař, Procházka, Pyrochta, Slavík – Dlouhý, Frk, Chlapík, Klíma, Krucký, Langhammer, Maďar, Mikyska, Psota, Urban, Vlk, Zacha.