28.1.2017
Jakub Cimburek, Jan Hrabal

Junioři po pěti výhrách v řadě prohráli, nestačili na Plzeň

PARDUBICE — Po epické výhře brankou pět sekund před koncem nad Karlovými Vary nestačili junioři Dynama na dalšího soupeře ze západu Čech. Doma prohráli s Plzní 1:6, jedinou branku domácích vsítil David Voženílek.

DHL extraliga juniorů, 38. kolo, sobota 28.1.2017, Tipsport arena

1:6
1:1, 0:2, 0:3
Branky a nahrávky: 12:21 Voženílek (Zídek, Trejbal) – 1:41 Roubal (Hanzlík), 33:27 Kantner (Roubal, Rubner), 39:37 Pokorný (Chalupa), 43:08 Kokoška (Krystl), 54:01 Kantner (Pokorný), 58:14 Vracovský (Kokoška, Rubner). Rozhodčí: Bejček – Huryta, Urubčík. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 29:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6.
Dynamo Pardubice: Klouček – Rudy, Trejbal, Horyna, Faltys, Kučera, Mert – F. Roubal, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík, Kubišta, Syrovec, Kaut, Štefka, Zídek, Bureš.
Plzeň: Krasanovský – Kačena, Staněk, Kvasnička, Čechura, Novák, Krystl, Pokorný – Kantner, Stráský, Hanzlík, Pour, Chalupa, Roubal J., Kokoška, Vracovský, D. Roubal, Eret, Rubner.