F1, úterý 3.3.1987, Zimní stadion Pardubice

Dukla Jihlava

Branky: Vršanský 2, Jiroutek 2, Janecký, Čech – Svozil. Rozhodčí: Jirka – Brunclík, Rouspetr. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:1. Diváci: 9000 (vyprodáno). Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.
Dynamo Pardubice: Hašek – Marek, Mečiar, Seidl, Prajsler, Střída, Hrubeš, Levinský – Janecký, Kovařík, Šejba – Slavík, Jiroutek, Dinis – Musil, Čech, Vršanský – Kopecký, Herold, Bažant.
Dukla Jihlava: Bříza – Ščerban, Benák, Čajka, Řezníček, Kadlec, Kolek – Hrbatý, Svozil, Caldr – Válek, Žák, Lubina – Dolana, Kučera, Vlk – Kašťák, Polcar, Konopčík.

Karel Franěk (TJ Tesla Pardubice): „Zápas potvrdil, co jsme od něj očekávali. Dá se říci, že nasazením a bojovností se soupeř vyrovnal, ale elánu a cílevědomí jsme měli víc my.“

Jaroslav Holík (ASD Dukla Jihlava): „Dobře jsme hráli jen do poloviny zápasu, pak začalo být utkání jednoznačnou záležitostí domácích. Naši hráči neovládli své chování, nechali se vylučovat. Jsme rádi, že série nekončí, protože ještě chceme předvést lepší hokej.“

Vzájemné zápasy 1986/1987
19.10.86 Dukla Jihlava – Dynamo Pardubice 4:1