Extraliga ledního hokeje, UM5, sobota 18.3.1995, Zimní stadion města Pardubic

Dukla Jihlava

3:1
1:0, 2:1, 0:0
Branky: 10. Pospíšil, 28. Jantovský, 28. Zajíc – 31. Ujčík. Rozhodčí: Vokurka – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:7. Využití: 3:0. Diváci: 1800. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
Dynamo Pardubice: Biegl – Mečiar, Antonín, Říčař (41. Malinský), Kostka, Malinský (21. Pácal), Jančařík (21. Pýcha) – Šejba, Zajíc, Jantovský – Král (41. Hejduk), Kastner (41. Blažek), Pospíšil – Hejduk (21. Sekera), Blažek (21. Koudelka), Zadina.
Dukla Jihlava: Novotný – Kuchyňa, Vyhlídal, Nečas, Buzek, Morava, Čech – Dolana, Vlk, Prokůpek – Poukar, Melenovský, Ujčík – Válek, Fink, Celý.

V posledním zápase sezóny v Pardubicích se hrálo oboustranně uvolněně, více ze hry měli domácí, Zajíc po spolupráci se Šejbou však Novotného nepřekonal, Říčař nedokázal přihrát volnému Královi. Zlobili i hosté, koncovku však měli notně nedůraznou.

Po první přestávce vojáci přidali, doplatili však na nedisciplinovanost Poukara a Vlka, kteří byli krátce po sobě vyloučeni a domácí v přesilovce během jedné minuty dvakrát skórovali.

Potom sice hosté po střele Ujčíka snížili, ale v závěru měli štěstí, když po střele Zadiny zachraňoval za překonaným Novotným před prázdnou brankou Buzek a po ideální přihrávce Říčaře Šejba netrefil prázdnou branku.

Poslední třetina byla rozdrobena řadou vyloučení, největší šance měli na jedné straně Vlk, na druhé pak Blažek. Oba však byli v koncovce neúspěšní.