Aktuality žáci, 5. třída

Bowling

úterý 18.4.2017 — Dobrý den, přestože je to na poslední chvíli, věřím, že sportovci zítra dorazí na bowling od 17 hod v Bowling Zone v podzemních garažích pod hypermarketem Albert u Hlavního nádraží. Sraz (pro hokejky) v 16:45 u restaurace McDonald. S sebou 50 Kč na dráhy + pár drobných na občerstvení. Rodiče mohou samozřejmě přijít také.

Sociální program a Nadační cena Vladimíra Martince

úterý 28.3.2017

Věci v kabině

úterý 28.3.2017 — Pokud postrádáte některé věci, jsou stále v kabině, avšak nejdéle do středečních 19 hod, poté bude vše vyhozeno.

Poslední trénink

pondělí 27.3.2017 — Zítra ráno v 6:45 je poslední trénink, věci je možné si zabalit odpoledne od 13 do 15 hodin (TJ 2004), večer během utkání A týmu nebo ve středu kdykoliv od 14 do 19 hodin. O závěrečné posezónní akci budeme informovat.

Balení výstroje na turnaj

čtvrtek 23.3.2017 — V sobotu bude kabina otevřená od 7:00 do 7:30, v neděli od 8:00 do 8:30.

TURNAJ - JAROMĚŘ

středa 22.3.2017 — O víkendu se účastníme turnaje v Jaroměři, soupiska na jednotlivé dny v příloze. Doprava vlastní - oba dny bude sraz na ZS v Jaroměři, v sobotu v 8:30 (zápas v 9:30), nedělní sraz bude upřesněn. Prozatím známe pouze čas prvního utkání, rozpis všech zápasů nikoliv. Cena, v níž je zahrnuta poměrná část za startovné a 2 obědy, je 400,- Kč pro hráče nominované na oba dny. Pro hráče nominované na jeden den je cena poloviční, tedy 200,- Kč (1x oběd + startovné). Peníze bude vybírat p. Bažant nejpozději v sobotu ráno po příjezdu do Jaroměře, ideálně však, kdyby kluci donesli příslušnou částku zítra na trénink. Je třeba mít během turnaje i nějakou svačinu.

Turnaj Jaroměř

pondělí 20.3.2017 — O víkendu se účastníme turnaje v Jaroměři. Doprava vlastní - oba dny bude sraz přímo tam. Nominace a další info během týdne.

Soupiska na víkend

pátek 17.3.2017 — Soupiska na víkend.

Soupiska na zítra

pátek 10.3.2017 — Soupiska na zítra. Olivka a Kůča s ročníkem 2005, pokud bude Erik fit a Jakub Drnek zpět v Pardubicích, mohou přijít také.

Tréninkový plán

pátek 3.3.2017 — Tréninkový plán na příští týden.

Další stránky
123456>>