Aktuality žáci, 3. třída

 

Nominace neděle 16.12.2017 Tým 1 Tým 2

pátek 15.12.2017 — Tým 1 - sraz Parudubice 7.30 - odjezd 7.45 - zápas 10.00 M. Třebová (p.Šejba)

Landsmann-Sekera,Rýdl,Kovář,Chlupáč,Friml,Rakouš.

Tým 2 - sraz Pardubice 9.00 - zápas 10.00 - 13.00 (p. Moučka)

Čepe - Matějka,Hrabaň,Vaníček,Herger,Rohlík,Čížek,
Bezdíček,Řádek,Dubovčí.

Každý hráč je zodpovědný za sadu dresů a stulpny.

 
 

Příspěvky

pátek 15.12.2017 — Do 20. 12. 2017 budou zaplaceny veškeré členské příspěvky. Pokud se tak nestane, bude hráči pozastavena činnost v klubu až do dne, kdy částku uhradíte. Toto platí pouze pro rodiče s dosud nezaplacenými příspěvky. Děkuji

 
 

Program přes Vánoce

pondělí 11.12.2017 — 22.12.2107 - bude poslední letošní trénink, kterého se mohou zúčastnit i rodiče na ledě (sranda zápas s dětmi)

26.12.2017 - sehrajeme mini turnaj v HK 9.00-13.50 (obě družstva- auty)

28.12.2017 - Turnaj Brno - viz příloha (obě družstva- auty - startovné klub)

K aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

 
 

Příspěvky 2017/2018

pátek 8.12.2017 — Prosim o uhrazení druhé časti příspěvků na sezonu 2017/2018 DĚKUJI!

 
 

Lyžák ZŠ BV a hokej

pátek 8.12.2017 — V lednu se opět uskuteční lyžák ve spolupráci ZŠ BV a HC Dynamo Pardubice.

Kdo by měl zájem jet prosim kontaktujte me na email martin.sejba@hcdynamo.cz

Tato nabídka platí i pro děti co nechodi na ZŠ BV. (posledních 5 volných mist)

 
 

Lyžák ZŠ BV a hokej

pátek 8.12.2017 — V lednu se opět uskuteční lyžák ve spolupráci ZŠ BV a HC Dynamo Pardubice.

Kdo by měl zájem jet prosim kontaktujte me na email martin.sejba@hcdynamo.cz

Tato nabídka platí i pro děti co nechodi na ZŠ BV. (posledních 5 volných mist)

 
 

Nominace sobota 9.12.2017

pátek 8.12.2017 — Tým 1 a 2 Pardubice - sraz 11.00 - zápas - 12.00-15.00
Nominováni jsou všichni hráči ročníku 2009!

 
 

Nominace sobota 25.11. a neděle 26.11. Třebechovic

čtvrtek 23.11.2017 — Tým 1 - Chrudim 25.11.2017 (auty) - otevření kabiny PCE 8.00 - sraz Chrudim 8.30

Landsmann-Kovář,Sekera,Rohlík,Rakouš,Chlupáč,Bezdíček,
Jungvirt,Tancoš,Rýdl,Vaníček.

Tým 2 - Lanškroun 25.11.2017 (bus) - sraz PCE 7.30

Čepe-Friml,Dubovčí,Řádek,Herynk,Hrabaň,Herger,
Háva,Herger,Matějka.

Turnaj Třebechovice 26.11.2017 (auty) - sraz 8.00, zápasy 9.00 / 10.00-11.00

Landsmann,Čepe-Sekera,Rohlík,Kovář,Rakouš,Chlupáč,Bezdíček,
Řádek,Dubovčí,Friml.
Každý hráč bude mít dvě sady dresů + stulplny.
Kdyby náhodou někdo nemohl jet z důvodu nemoci nebo jiných důvodů prosím o zaslání SMS děkuji.

 
 

Konečná nominace Ostrava

čtvrtek 16.11.2017 — Landsmann,Čepe
Sekera,Rohlík,Kovář,Čížek,Rakouš,Řádek,Chlupáč,
Friml,Herynk,Hrabaň.

Sraz Ostrava 7.30 (Ostrava zs. Poruba)

 
 

Nominace Hradec Králové 17.11.2017

čtvrtek 16.11.2017 — Otevřená kabina v Pardubicích bude od 13.15 - sraz v HK je 14.00

Landsmann,Čepe,Vaníček.
Sekera,Kovář,Rohlík,Rakouš,Řádek,Chlupáč,
Čížek,Hrabaň,Novák,Bezdíček,Háva,Procházka,
Starý,Friml,Kubát,Herger,Andrejko,Matějka,
Herynk,Hladík,Pospíchal,Faško,Roškota,Fiala.
Každý hráč bude mít červený zápasový dres a stulpny.

 
 
Další stránky
123456>>
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři