Všeobecná zdravotní pojišťovna Renomia Nemocnice Pardubického kraje
Vybrat sezónu

Junioři zvládli důležitý duel s Olomoucí

so 18.2.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Povinné tři body v souboji s Olomoucí získali do našlapané extraligové tabulky junioři Dynama. Východočeši sice v úvodu duelu prohrávali, zápas ale dokázali otočit. Trefili se Václav Zídek v oslabení, Jakub Hoskovec v přesilovce a Ondřej Trejbal při závěrečné hře Hanáků vabank. Dvaadvacet střel pochytal brankář Milan Klouček. Celý článek

Starší dorost zvítězil i ve Zlíně a vyhrál základní část!

ZLÍN — Pochvala starším dorostencům Dynama! Mladí Východočeši dotáhli svou dvaačtyřicetikolovou misi do konce a jsou vítězi základní části NOEN extraligy staršího dorostu. Pardubice vyhrály v posledním utkání ve Zlíně 4:3 a s bilancí 93 získaných bodů ze 44 utkání půjdou svěřenci Michala Mikesky a Martina Koudelky do vyřazovacích bojů z první pozice. Osmifinále play off rozehrají v pátek 24. února 2017 od 18.00 hodin proti Kladnu. Celý článek

Starší dorostenci vyhráli na ledě silného Třince

pá 17.2.2017 | Jan Hrabal

TŘINEC — Cenné tři body získali starší dorostenci Pardubice v Třinci. Dynamo sice po prvním dějství prohrávalo, čtyřmi brankami v prostřední třetině ale rozhodlo střelecky aktivnější hostující družstvo o své výhře. Dvakrát se trefil Michal Pochobradský, další branky přidali Dominik Chára a Matěj Blümel. Pokud zabodují v sobotu ve Zlíně, vyhrají základní část NOEN extraligy staršího dorostu! Celý článek

Junioři v Chocni obrali Zlín pouze o bod

CHOCEŇ — Důležité utkání o postup v tabulce na příčky zajišťující vyřazovací boje se juniorům Dynama nepovedl dle jejich představ. Východočeši se Zlínem dvakrát prohrávali, ve druhé polovině duelu ale dokázali zápas otočit a vedli. Pět minut před koncem třetí třetiny Zlín srovnal na 3:3 a rozdílovou trefu přidal na začátku prodloužení. Celý článek

Mladší dorostenci vytěžili z brněnské odvety jeden bod

čt 16.2.2017 | Václav Petrů

BRNO — Druhý extraligový zápas ve třech dnech odehráli mladší dorostenci Pardubic na ledě Komety. Po brankách Tomáše Jelínka a Filipa Koffera vedli 2:0, Jihomoravané sice otočili vývoj utkání, v závěru základní hrací doby srovnal Tomáš Zeman. V prodloužení byla úspěšnější domácí družina a získala druhý bod. Celý článek

Mladší dorostenci Brno přestříleli, prohráli však 4:6

út 14.2.2017 | Dominik Vaněk, Jan Hrabal

BRNO — Lekci z produktivity museli strpět mladší dorostenci v dohrávaném extraligovém utkání v Brně. Dynamo sice přestřílelo Kometu 40:28, prohrálo však 4:6 a kleslo na třetí pozici v tabulce. Branky Pardubic vstřelili v 1. minutě Petr Antoníček a pak v samotném závěru Ondřej Rohlík, Tomáš Jelínek a Filip Koffer. Celý článek

Mladší dorostenci podlehli Liberci, zkomplikovali si pozici v boji o play off

po 6.2.2017 | Karel Málek

PARDUBICE — Zápas nadstavby ELIOD extraligy mladšího dorostu mezi Pardubicemi a Libercem už dlouho dopředu sliboval parádní podívanou. Šlo totiž o přímý souboj o první místo v tabulce, tedy o stoprocentní jistotu postupu do vyřazovacích bojů. Taktická a opatrná bitva byla dlouho vyrovnaná, na konci utkání se však po výhře 4:0 radovali Severočeši, kteří tím na čele soutěže navýšili svůj náskok na čtyři body. Dynamo má svůj osud stále ve vlastních rukou, kromě Liberce nyní ale bude muset po reprezentační přestávce odrážet atak brněnské Komety. Celý článek

Junioři vezou tři body z Jihlavy

so 4.2.2017 | Jan Hrabal

JIHLAVA — Důležité vítězství ukořistili junioři Dynama v boji o postup do play off. Na ledě šesté Jihlavy neustále vedli a ač Dukla ve třetí třetině srovnala, tak Dominik Dušek svým druhým gólem v utkání 121 sekund před jeho koncem rozhodl o výhře. Celý článek

Starší dorostenci ve Skutči porazili Brno a jsou první!

SKUTEČ — Důležitý souboj o čelo tabulky zvládli starší dorostenci na výbornou. Sice neudrželi dvoubrankové vedení, ale i tak porazili povedenou třetí třetinou 5:2 silnou brněnskou Kometu. Dynamo se tak vrátilo do čela NOEN extraligy staršího dorostu! Celý článek

Starší dorostenci nezvládli nervózní zápas s Jihlavou, Dukle podlehli 3:6

pá 3.2.2017 | Marek Votke

PARDUBICE — Starší dorostenci doma podlehli Jihlavě 3:6 a přišli tak o průběžné vedení v extraligové tabulce. Branky Dynama vstřelili Filip Koffer, Ondřej Matýs a Michal Pochobradský. Celý článek