Všeobecná zdravotní pojišťovna Renomia Nemocnice Pardubického kraje
Vybrat sezónu

Starší dorostenci zvládli přestřelku se Žďárem nad Sázavou

so 18.11.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Devět branek viděli fanoušci, kteří navštívili utkání starších dorostenců Dynama proti Žďáru nad Sázavou. Dynamo vedlo v 7. minutě už 3:0, Plameny srovnaly, ale po dalších dvou gólech bralo výhru pardubické družstvo. Celý článek

Starší dorostenci smetli Havlíčkův Brod 9:1

HAVLÍČKŮV BROD — Vysokou výhru si v předposledním utkání základní skupiny připsali starší dorostenci Dynama. Mladí hráči Pardubic vyhráli v Havlíčkově Brodě vysoko 9:1. Celý článek

Junioři doma nestačili na lídra z Plzně

so 18.11.2017 | Adam Joska

PARDUBICE — Juniorům Dynama se po páteční prohře nepovedl ani sobotní zápas, ani proti vedoucímu mužstvu tabulky se nedokázali prosadit. V první a druhé třetině inkasovali po dvou brankách, ve 30. minutě nahradil Vlk v brance Jánského a Pardubice už další gól neobdržely. Celý článek

Junioři se proti Motoru neprosadili

pá 17.11.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Prohru 0:3 si v dalším extraligovém utkání připsali pardubičtí junioři. Východočeši nestačili doma na Motor České Budějovice, Jihočechům nevstřelili ani gól. Celý článek

Mladší dorostenci ztratili zápas 45 vteřin před koncem

čt 16.11.2017 | Marek Votke

Den před prodlouženým víkendem sehráli mladší dorostenci Dynama utkání s Mladou Boleslaví. Vyrovnanou bitvu rozsekl za stavu 3:3 čtyřicet pět vteřin před koncem hostující Jakub Zajíček a rozhodl o třech bodech pro Boleslav. Dynamu se navíc ve snaze zabránit rozhodujícímu gólu zranil brankář Mathias Kraus. Celý článek

Starší dorostenci nakonec nestačili v Hradci Králové

po 13.11.2017 | Radek Staněk

HRADEC KRÁLOVÉ — Vyrovnané derby nedovedli starší dorostenci k bodovému zisku. Na ledě Mountfieldu HK sice po brankách Petra Antoníčka, Ondřeje Tobiáše a Martina Kostky vedli 3:2, domácí ale dokázali otočit zápas ve svůj prospěch. Celý článek

Mladší dorost otočil zápas s Havlíčkovým Brodem

čt 2.11.2017 | Adam Joska

PARDUBICE — Pardubice po první třetině prohrávaly 0:2, zřejmě pomohl proslov v kabině o přestávce, jelikož ve druhé části otočily vývoj zápasu po brankách Tomka, Rouhy a Pavlíka. Ve třetí části se prosadili ještě Hrádek, Marha a druhou trefu přidal Michal Rouha (2+2). Dynamo se díky výhře přiblížilo bodově v tabulce celkům nad sebou. Celý článek

Junioři berou z derby dva body

PARDUBICE — První juniorské derby v této sezoně ovládli hokejisté Dynama. Nepříznivý vývoj otočili třemi brankami, o které se postarali Černý, Dušek a Zídek, jenže dvě minuty před koncem základní hrací doby o vedení přišli. O jejich výhře rozhodl v prodloužení druhou trefou v zápase Václav Zídek. Celý článek

Mladší dorostenci nestačili doma na Žďár nad Sázavou

út 31.10.2017 | Adam Joska

PARDUBICE — Mladší dorostenci nedokázali navázat na sobotní výhru s Libercem, se Žďárem nad Sázavou jen dotahovali a nedařilo se jim v koncovce, hattrickem je sestřelil Bačo. Střelecky se prosadili Michal Rouha a Michal Hrádek. Celý článek

Mladší dorostenci otočili duel s Libercem

pá 27.10.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Všechny body získali mladší dorostenci v dalším extraligovém souboji, Bílé Tygry zdolali 2:1. Severočeši sice v Pardubicích vedli, domácí tým ale otočil zápas zásluhou Michala Rouhy a Šimona Marhy. Třiatřicet zákroků si připsal Mathias Kraus. Celý článek