ZŠ Bratranců Veverkových
Spolupracujeme se ZŠ Bratranců Veverkových.

Mladší dorostenci nestačili na Hradec Králové

ne 7.2.2016 | Adam Joska

Mladší dorostenci se sice hned ve 2. minutě utkání ujali vedení, jenže to nedokázali udržet a Hradec Králové třemi góly otočil vývoj utkání. Dynamu se podařilo snížit na rozdíl jediné branky při hře bez brankáře až vteřinu před koncem po dorážce Cháry. Celý článek

Starší dorostenci nadělili Havířovu devět branek

so 6.2.2016 | Adam Joska

PARDUBICE — Povedeným výkonem navázali starší dorostenci na včerejší výhru 7:1 nad Vsetínem. Dnes se proti Havířovu prosadili devětkrát a inkasovali opět jen jednou. Dvě vstřelené branky v utkání zaznamenal Paliesek a Roubal. Celý článek

Junioři v Hlinsku třemi góly v závěru porazili Jihlavu 3:1

so 6.2.2016 | Jan Hrabal

HLINSKO — Zlepšeným výkonem ve třetí třetině vyhráli junioři Pardubic nad Jihlavou 3:1. Nejprve otevřel skóre Martin Krajňák ve 46. minutě, poté se dvakrát trefil Denis Kusý, jenž útočil na hattrick. O čisté konto přišel brankář Milan Klouček pouhých pětatřicet sekund před koncem. Celý článek

Starší dorostenci rozstříleli Vsetín

pá 5.2.2016 | Adam Joska

PARDUBICE — Pardubičtí sice jako první inkasovali v 8. minutě, ještě v první třetině ale dokázali otočit vývoj utkání. Nakonec potvrdili starší dorostenci Dynama roli favorita a jasně porazili Vsetín rozdílem šesti branek. Celý článek

Junioři udrželi vedení a porazili Kometu

čt 4.2.2016 | Adam Joska

PARDUBICE — Juniorům vyšel v utkání proti Kometě výborně vstup do utkání, když po dvou minutách vedli o dvě branky po trefách Krajňáka a Velinského. Brňané sice dokázali ještě v první periodě vyrovnat na 2:2, jenže poté už na branky Ružičky a Panny dokázali odpovědět jen jednou přesnou trefou. Celý článek

59:59,5 – vyrovnáno. A výhra za dva body v Třinci!

čt 4.2.2016 | Jan Hrabal

TŘINEC — Skvělá práce, kluci! Mladší dorostenci vezou dva body z Třince. Mladí Pardubáci soupeře přestříleli 41:23, přesto byli blízko porážce, když v čase 59:46 inkasovali rozdílový gól. Svěřenci Michala Mikesky se nevzdali a půl sekundy před koncem základní části srovnali, obrat dokonali v samostatných nájezdech. Dva góly, z toho vítězný, vstřelil kapitán Dominik Chára, dále se trefili Jiří Bucek a Tomáš Jelínek v emotivním závěru. Celý článek

Odveta na jedničku. Mladší dorostenci rozstříleli Přerov 9:0

ne 31.1.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Tak to se povedlo! Mladší dorostenci Dynama bez několika hráčů základní sestavy porazili doma Přerov 9:0 a oplatili mu tak prohru ze čtvrtečního utkání na Hané. Hattrick zaznamenal Tomáš Zeman, dále se trefili Tomáš Jelínek, Dominik Chára, Vít Rozlílek, Radek Šír, Daniel Blažej a Michal Rouha. Celý článek

Junioři nestačili v Plzni

so 30.1.2016 | Michal Belšán, Jan Hrabal

PLZEŇ — Vysokou prohru 1:8 si z Plzně přivezli pardubičtí junioři, jediný gól Východočechů vstřelil Jakub Procházka. Celý článek

Starší dorostenci nadělili Opavě půltucet

so 30.1.2016 | (HoH)

OPAVA — I druhý trip na severovýchod zvládli starší dorostenci Dynama Pardubice za šest bodů. Po páteční výhře v Porubě dokázali jasně zvítězit i v Opavě. Dvěma góly se blýskli Viliam Šeliga a Michal Machač, dále se trefili Ondrej Paliesek a Michal Pochobradský. Celý článek

Junioři nestačili v Karlových Varech

pá 29.1.2016 | Kamila Ströerová, Jan Hrabal

PARDUBICE — Jediný gól vstřelili pardubičtí junioři v utkání na ledě Karlových Varů, Východočeši prohráli na západě 1:6, ve druhé třetině se trefil Václav Beran, který tak v posledních čtyřech utkáních venku skóroval popáté. Celý článek