Renomia Nemocnice Pardubického kraje
Vybrat sezónu

Starší dorostenci prohráli i podruhé, sezona jim končí

út 27.3.2018 | Jan Hrabal

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Starším dorostencům nevyšlo ani druhé utkání čtvrtfinálové série s Motorem, po prohře 3:5 v Budvar aréně byli vyřazeni. Celý článek

Starší dorostenci vstoupil do čtvrtfinále prohrou

ne 25.3.2018 | Jan Hrabal

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Nedobře rozehráli starší dorostenci Dynama svou čtvrtfinálovou sérii s Českými Budějovicemi. Doma prohráli s Motorem 1:4, když neudrželi těsné vedení po Poulově trefě. Celý článek

Postup! Starší dorostenci zdolali Slavii potřetí v řadě a slaví čtvrtfinále!

st 21.3.2018 | Jan Hrabal

PRAHA — I druhý zápas v Edenu zvládli starší dorostenci Dynama vítězně, Pražany přehráli 4:1. Cestu za třetí výhrou v sérii dláždil čtyřbodový (2+2) Dominik Chára. Celý článek

Starší dorostenci vyhráli i v Praze, v sérii vedou

út 20.3.2018 | Jan Hrabal

PRAHA — Díky brance v prodloužení dokázali starší dorostenci Dynama podruhé v řadě porazit Slavii Praha a v osmifinále tak získali mečbol. Dvě branky vstřelil Dominik Chára, který vždy poslal Pardubice do vedení, rozdílovou trefu přidal v 63. minutě Filip Koffer. Celý článek

Starší dorostenci zvládli přestřelku a srovnali sérii

ne 18.3.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Ve druhém osmifinálovém utkání byli již starší dorostenci úspěšnější, Slavii Praha porazili 4:3. Domácí vedli o dvě branky, hosté dokázali za minutu srovnat, ale nakonec Pardubice získaly první bod série. Celý článek

Starší dorostenci vstoupili do osmifinále prohrou se Slavií Praha

so 17.3.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Pouze jediný gól vstřelili starší dorostenci Dynama v úvodním osmifinálovém utkání se Slavií, s Pražany prohráli 1:2 po samostatných nájezdech. Celý článek

Junioři nestačili na Bílé Tygry, brána do play off zůstala zavřená

pá 16.3.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Pouze jediný gól vsítili junioři Dynama v posledním utkání nadstavby s Libercem. Východočeši prohráli s Bílými Tygry 1:4 a skončili na nepostupovém místě. Celý článek

Mladší dorostenci zakončili sezonou prohrou v Brně

čt 15.3.2018 | Jan Hrabal

BRNO — Mladším dorostencům Dynama se nepodařilo postoupit do play off, v závěrečném utkání nadstavby základní části nestačili na ledě Komety, které podlehli 2:7. Celý článek

Juniorům se nepovedla přestřelka na Spartě

PRAHA — V předposledním kole základní části DHL extraligy juniorů nestačili pardubičtí mladíci na sparťanském ledě, v Praze prohráli 4:6. Celý článek

Mladší dorostenci přehráli Letňany 5:1

so 10.3.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — V posledním domácím utkání mladší dorostenci přehráli Letňany 5:1. Celý článek