Škoda přesilovky pět na tři, litoval Marek Trončinský

2.12.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Na šesti se zastavila šňůra pardubických zápasů, v nichž Dynamo bodovalo. Východočeši prvně prohráli v základní hrací době po reprezentační přestávce v jubilejním 250. duelu se Spartou Praha. „Byla hratelná. Jeli jsme vlně euforie a my si ji chtěli přenést i do utkání s ní. Neodehráli jsme úplně špatný zápas, škoda nevyužité přesilovky pět na tři. Pak nám to tam napadalo… Bohužel jsme prohráli, ale jedeme dál. V neděli nás čeká Zlín,“ řekl po utkání Marek Trončinský.

„Sparta byla efektivnější v zakončení, proto nás porazila. Hrajeme dobře, lidé chodí, do pauzy musíme nabrat body, pak potrénovat, odpočinout si a furt dokola… Touhle porážkou sezona nekončí,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.