Rád vzpomínám na léta v mládeži, říká Michael Špaček

3.7.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Před měsícem si splnil pardubický odchovanec Michael Špaček svůj veliký sen: podepsal smlouvu s klubem, který jej draftoval do NHL, tedy Winnipegem Jets. Aby si zahrál v nejslavnější soutěži světa, k tomu ale vede pořádně dlouhá a náročná cesta.

Kdykoliv má cestu, rád se zastaví do Tipsport areny. Aby pozdravil hlavně trenéry, kteří mu pomohli se propracovat do velkého hokeje. „Že jsem se dostal tak daleko vděčím především své rodině a trenérům v Pardubicích. Nerad bych jmenoval, abych na některého nezapomněl, to by mě moc mrzelo. V mládeži to bylo fajn, v dorostu i juniorce byla hlavně sranda, moc jsem si to užíval. Někdy si až říkám, že bych se i vrátil zpátky,“ usmívá se pro klubový YouTube kanál.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),