DERBY #20 jsme odehráli srdcem, řekl Rastislav Špirko

3.2.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Svou obnovenou premiéru v červenobílém dresu s koníkem na hrudi prožil v DERBY #20 útočník Rastislav Špirko. Šikovný centr nastoupil v první formaci s Petrem Sýkorou a Tomášem Rolinkem na křídlech. „První branka nás nakopla, první třetinu jsme měli velmi dobrou. Zápas jsme odehráli se srdcem. Když budeme takhle pokračovat, zapracujeme na dalších věcech, tak to bude fajn,“ hodnotil prohru 1:4.

Rastislav Špirko odehrál takřka osmnáct minut, jednou vystřelil, získal patnáct vhazování z pětadvaceti. „Oba kluci jsou chytří, známe se z minulosti. Můj příchod do pětky toto jen ulehčil. Komunikujeme spolu, všichni se snažíme udělat maximum pro to, aby to fungovalo. Abychom utvořili chemii. Po jednom tréninku a zápasu nemůžeme čekat, že vše bude bezvadné, doufám, že každý zápas posune výkon naší pětky dál a tím Dynamu pomůžeme,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Fotka zveřejněná uživatelem HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

REPON