Hokejisté se rádi proběhli, BARTH Day si užili

21.5.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Sobotní odpoledne na Dostihovém závodišti patřilo hlavně běžcům a rodinám s dětmi. Skupina BARTH, která patří mezi nejvýznamnější partnery pardubického hokeje, uspořádala BARTH Day, na kterém nemohli chybět hokejisté Dynama. Ti se nejprve zúčastnili rodinného kilometrového běhu, vybraní hráči předali ceny jeho účastníkům a poté se podepsali fanouškům na autogramiádě u hlavního pódia.

„Rádi jsme se zúčastnili BARTH Day, hlavní byly běhy, my se zúčastnili spolu s děckama toho rodinného. Další tratě měřily pět a deset kilometrů, ty jsme naštěstí neběželi. Jsme rádi, že jsme mohli takto pomoci dětskému domovu. Škoda, že nebylo trošičku lepší počasí, ale celá akce byla perfektně zorganizována a lidé si ji užili,“ řekl útočník David Tomášek, který za Dynamo předal po skončení rodinného běhu šek na více než šest tisíc korun ředitelce Dětského domova Pardubice Kateřině Fialové.

Děkujeme všem fanouškům, kteří jste přišli na BARTH DAY na Dostihové závodiště. Svým příznivcům se podepisují David #Tomášek (@dtomasek11), Jan #Ščotka (@janscotka), Martin #Kaut (@martinkaut77) a Miroslav #Rohlík (@miroslavrohlik).

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Návštěvníci kvitovali perfektně připravený program. „Celý den byl velmi dobře zorganizovaný – rodiny si mohly užít výborný program, za mě super, moc se mi to líbilo. I já jsem si jej užil,“ přikyvoval obránce Jan Ščotka, který se po zdolání kilometrové tratě podepisoval fanouškům.

„Běželi jsme jeden kilometr s dětským domovem, předávali jsme medaile a nakonec jsme se šli podepisovat malým dětem, moc jsem si to užil. Tyhle akce jsou prospěšné pro děti z dětského domova a celkově fajn pro rodiny,“ doplnil jej nejmladší účastník z A týmu Dynamo, útočník Martin Kaut.

 

Fotogalerie

 
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři