VIDEO: Šel bych hned na led, usmívá se David Tomášek

19.5.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — První týden suché letní přípravy mají mladší hráči Dynama za sebou. Síly na novou sezonu nabírá také útočník David Tomášek, který přišel na východ Čech před dvěma roky. V nich se vypracoval v důležitého člena červenobílého týmu.

Letní příprava je nutnost, které je součástí hokejového života. Pardubický útočník již vyhlíží, až bude opět moci nazout brusle. „Led mám rád, šel bych na něj hnedka! Baví mě více než běhání, radši jsem na něm. Chápu, že to nejde, ale za chvíli půjdeme,“ vyhlíží dunění mantinelů.

Nová extraligová sezona vypukne začátkem září. „První kolo hrajeme doma se Spartou, to je paráda. Pořádně se to odstartujeme! Moc si přeji, ať chytneme začátek sezony. Minule nám to uteklo a pak doháníme týmy před námi. Doufám, že si vše od začátku sedne včetně taktiky, budeme držet pospolu a pojedeme. Musíme tam nechat v každém zápasu všechno,“ pokračuje pro klubový YouTube kanál.

Výbuch emocí krátce poté, co vstřelíš první branku ve veledůležitém utkání… Skóre pátečního duelu na ledě @hcmotor otevřel David #Tomášek (@dtomasek11)! #CEBvPCE #ZaDynamo

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),