Dynamo přijímá opatření pro nedělní DERBY #15 

Dynamo přijímá opatření pro nedělní DERBY #15

21.1.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice se s předstihem připravuje na nedělní utkání s Mountfieldem HK, které přinese stejně jako v předchozích případech zvýšená bezpečnostní opatření.

Pardubická Tipsport arena bude otevřena již 80 minut před začátkem utkání, tedy v 16.00 hodin. Hokejový klub si dovoluje fanoušky požádat o včasný příchod do haly, neboť u vchodů na stadion budou probíhat důkladné bezpečnostní prohlídky. Návštěvníci, u kterých budou nalezeny nepovolené předměty (zejména pyrotechnika a zbraně), nebudou v žádném případě do arény vpuštěni, stejně jako osoby pod vlivem alkoholu či jiným omamných látek.

Prostory Tipsport areny a jejího okolí jsou monitorovány kamerovým systémem. Jakékoliv případné škody či následky chování budou na základě těchto záběrů řešeny přímo s viníky. Pořadatelé budou ve spolupráci s policisty nekompromisní v dohledu na dodržování návštěvního řádu arény. Pro tento zápas bude opětovně platit zákaz vnášení nápojů do hlediště.

Hokejový klub Dynamo Pardubice upozorňuje, že na Jižní tribunu (sektory 101 a 115), která je určena pro domácí fanoušky, nebudou z bezpečnostních důvodů vpuštěni příznivci hostujícího týmu.

Kromě sektoru 201 mají královéhradečtí fanoušci z bezpečnostních důvodů vyblokována také místa v sektorech 102 a 202. Před hlavním vchodem bude pro fanoušky Mountfieldu HK z bezpečnostních důvodů vytvořen speciální koridor pod dohledem policistů pro vstup do haly. Klub žádá fanoušky hostí, aby zůstali ve svých sektorech patnáct minut po skončení utkání.

Speciální režim je připraven pro diváky, kteří si zakoupili vstupenky do sektorů 108, 109 a 110 na severní straně Tipsport areny. Vstup do haly bude umožněn speciálním vchodem „DYNAMO“ na severozápadní straně haly.

Pro Městský obvod Pardubice I, kde leží i Tipsport arena, platí nová vyhláška o veřejném pořádku, která mimo jiné zakazuje užívání a provozování zábavní pyrotechniky včetně provádění pyrotechnických efektů a odpalování ohňostrojů. Příslušnou novelu naleznete na internetových stránkách statutárního města Pardubice.

Přijďte si užít další svátek hokeje! Dbejte při tom prosím na bezpečnost svou i ostatních návštěvníků atraktivního utkání. Hokejový klub Dynamo Pardubice předem děkuje všem fanouškům za pochopení bezpečnostních opatření.

Sektory pro derby
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři