Akce pro fanoušky

Velká autogramiáda A týmu Dynama v Globusu

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:Hypermarket Globus Pardubice a HC Dynamo Pardubice
Datum konání:21.5.2016 od 13:00 do 15:00 hodin
Místo konání:Hypermarket Globus Pardubice
Hosté:A tým Dynama
Program akce:Třetí květnové sobotní odpoledne v hypermarketu Globus v Pardubicích bude patřit Dynamu. Hokejový klub připravuje pro své fanoušky zábavné odpoledne, to začíná 21. května 2016 ve 13.00 hodin a jeho vrcholem bude autogramiáda celého A týmu!

Chcete-li získat podpisy všech hokejistů A týmu, máte jedinečnou možnost. Na autogramiádu dorazí kompletní první mužstvo hokejového klubu Dynamo Pardubice. A to není všechno! Budete si moci vyzkoušet zbrusu novou fanouškovskou střelnici.

Zakroužkujte si ve vašem kalendáři sobotu 21. května 2016 a přijďte si užít fajn odpoledne do pardubického Globusu. Těšíme se na vás!
Články o akci:

Nadační běh Dynama Pardubice – čtvrtý ročník

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:HC Dynamo Pardubice
Datum konání:7.5.2016 od 10:00 do 13:00 hodin
Místo konání:Lanové centrum Pardubice
Hosté:hokejisté A týmu
Program akce:Hokejový klub Dynamo Pardubice uspořádá 7. května svůj historicky čtvrtý nadační běh. Výtěžek z něj věnuje Dětskému domovu Pardubice. Srdečně vás zveme! Vítěz běhu obdrží poukaz na permanentku k sezení na příští extraligovou sezonu.

Trasa Nadačního běhu vede po zpevněných cestách, zúčastnit se jej tedy mohou celé rodiny včetně dětí v kočárku. Využijte očekáváného pěkného počasí, navíc můžete svou účastí pomoci Dětskému domovu Pardubice!

Start Nadačního běhu je u Lanového centra Pardubice u koupaliště na Cihelně. Trasa vede po cyklostezce podél Labe směrem na Kunětickou horu a poté se stáčí doleva podél slepého ramene Labe nazpět. Zúčastnit se mohou fanoušci všech kategorií. Nejde o rychlost, ale o pomoc Dětskému domovu Pardubice – zapojte se také!

Celková délka trasy Nadačního běhu Dynama Pardubice měří zhruba 4,5 km. Děti se mohou nově zúčastnit kratší trasy okolo koupaliště. Nadačního běhu se zúčastní i děti z Dětského domova Pardubice, pro něž bude běh nejen sportovním zážitkem. Jeho se zúčastní také hráči A týmu se svými partnerkami – i oni tak pomohou dětskému domovu!

Nadační běh Dynama Pardubice

KDY: sobota 7. května 2015 od 10.00 hodin
KDE: Lanové centrum Pardubice na Cihelně
PROČ: pomoc Dětskému domovu Pardubice

Startovné při nákupu online

Výtěžek z nadačního běhu bude věnován Dětskému domovu Pardubice. Vítěz běhu obdrží poukaz na permanentku k sezení na příští extraligovou sezonu. Startovné bude možné uhradit online v aplikaci ONLINE VSTUPENKY nebo přímo na místě. Areál bude otevřen od 9.00 hodin.

dospělí: 100 korun, děti: 50 korun; v ceně je startovné a drobné občerstvení
dospělí: 250 korun, děti: 200 korun; v ceně je pamětní tričko, startovné a drobné občerstvení

Startovné při nákupu na místě

dospělí: 150 korun, děti: 100 korun; v ceně je startovné a drobné občerstvení